ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH
W WYŚMIERZYCACH

                                  

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT





Polska Biega - Wyœmierzyce 2016

Highslide JS 20 maja 2016 r. odbył się 12. Weekend Polska Biega – Wyœmierzyce 2016. Lokalne święto biegania zgromadziło 226 entuzjastów tej najprostszej formy uprawiania sportu. Głównym sponsorem był Urząd Miejski w Wyśmierzycach, a sam pan Burmistrz Marek Bielewski osobiście wziął udział w I. Marszu Nordic Walking. Piękna, słoneczna pogoda dodała uroku zmaganiom sportowców.
Największe emocje towarzyszyły podczas biegu przedszkolaków, dla których były to pierwsze w życiu zawody sportowe. Należy podkreślić, że w zawodach uczestniczyli również nauczyciele, pracownicy Urzędu Miejskiego, sportowcy miejscowego klubu sportowego MKS Wyśmierzyce i nasz krajan z Radomia, pan Mirosław Strzelecki.

Brawa dla wszystkich za zaangażowanie, hart ducha i odwagę...

UZYSKANE WYNIKI:

Przedszkole:
1. Skrzypek Oliwia (Przybyszew)
2. Napiórkowski Jakub (Wyśmierzyce)
3. Pawlik Amelia (Wyśmierzyce)

Szkoła podstawowa
Kl. I - II dziewczęta:
1. Chmielewska Daria (Wyśmierzyce)
2. Gładysz Wiktoria (Wyśmierzyce)
3. Kabot Andżelika (Przybyszew)

Kl. I- II chłopcy:
1. Krawczyk Szymon (Przybyszew)
2. Chądzyński Jan (Przybyszew)
3. Rajkowski Adam (Wyśmierzyce)

Kl. III- IV dziewczęta:
1. Piotrowska Magda (Przybyszew)
2. Wrzos Maria (Wyśmierzyce)
3. Grotek Barbara (Wyśmierzyce)

Kl. III- IV chłopcy:
1. Sadkowski Krystian (Przybyszew)
2. Macierzyński Artur (Przybyszew)
3. Serafin Szymon (Wyśmierzyce)

Kl. V- VI dziewczęta:
1. Krzemińska Patrycja (Przybyszew)
2. Wojciechowska Olga (Wyśmierzyce)
3. Giedyk Zuzanna (Kostrzyn)

Kl. V- VI chłopcy:
1. Mazur Filip (Wyśmierzyce)
2. Kuśnierski Jakub (Przybyszew)
3. Sęk Szymon (Przybyszew)

Gimnazjum
Kl. I- II dziewczęta:
1. Wrzos Zuzanna (Wyśmierzyce)
2. Kawińska Zofia (Wyśmierzyce)
3. Sobieraj Martyna (Wyśmierzyce)

Kl. I- II chłopcy:
1. Michrowski Norbert (Wyśmierzyce)
2. Aderek Przemysław (Wyśmierzyce)
3. Kacprzak Kacper (Wyśmierzyce)

Kl. III dziewczęta:
1. Będzińska Julia (Białobrzegi)
2. Szczęk Dominika (Białobrzegi)
3. Narożnik Zofia (Wyśmierzyce)

Kl. III chłopcy:
1. Maj Mateusz (Białobrzegi)
2. Sadzik Bartłomiej (Białobrzegi)
3. Grotek Bartłomiej (Wyśmierzyce)

Doroœli, Kobiety:
1. Kawińska Kinga (Wyśmierzyce)
2. Urbańska Sylwia (Wyśmierzyce)
3. Katarzyna Wilewska (Wyśmierzyce)

Mężczyźni:
1. Łysakowski Norbert (Wyśmierzyce)
2. Górzyński Norbert (Wyśmierzyce)
3. Gaca Szymon (n-l ZSS Wyśmierzyce))

W I Marszu Nordic Walking, pod wodzą pana Burmistrza Marka Bielewskiego, uczestniczyli: Sitarek Bernadeta, Geszejter Marianna, Pękacka Wiesława, Łysakowska Brygida, Durka Aleksandra, Wojciechowska Karolina, Żurawska Justyna.

Organizator dziękuje serdecznie za pomoc przy organizacji biegów nauczycielom Zespołu Szkół Samorządowych w Wyśmierzycach: p. Beacie Górnickiej, p. Bernadecie Sitarek, p. Elżbiecie Popiel, p. Anecie Żak, p. Marzenie Zegarek, p. Łucji Rateckiej, p. Annie Dąbrowskiej, p. Annie Budzik, p. Jadwidze Furmańskiej, p. Szymonowi Gacy a także p. Małgorzacie Papińskiej i wolontariuszom z Kostrzyna: p. Michałowi Milczarskiemu i Piotrowi Rodkowi.

Do zobaczenia na Biegu Niepodległości!!!

Autor: P. Lewecki
Foto: B. Górnicka

Powrót

 Administrator strony: B. Górnicka