Ogłoszono wyniki Plebiscytu "Echa Dnia" 2015 Ziemi Radomskiej

!!! DOMINIKA KAWIŃSKA !!!

zwyciężyła w kategorii Talent Powiatu Białobrzeskiego

W sobotę 9 stycznia został rozstrzygnięty oficjalnie 22. Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej 2015, zorganizowany przez „Echo Dnia”. Wręczono statuetki w kategoriach: Sportowiec, Trener i Talent. W powiecie białobrzeskim, w kategorii „Talent” zwyciężyła Dominika Kawińska, uczennica kl. V Publicznej Szkoły Podstawowej w Wyśmierzycach, która trenuje piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej Syrenka Soccer School w Białobrzegach, założonej przez Damiana Aderka dla dzieci z całego powiatu.
W plebiscycie Dominika uzyskała 2217 głosów, pokonując Marcina Bykowskiego (1125 głosów) i Bartosza Bogacza (611 głosów), piłkarzy KS Pilica Białobrzegi. Na każdego z zawodników można było głosować drogą internetową lub za pośrednictwem SMS przez dwa miesiące.

Naszej uczennicy gratulujemy popularności i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: B. Górnicka

Zobacz film z wręczenia nagrody:
http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/bialobrzegi/art/9272103,laureaci-plebiscytu-sportowego-echa-dnia-2015-powiat- bialobrzeski,id,t.html