BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Jak bezpiecznie poruszać się po drogach? W którym miejscu przechodzić przez ulicę? Jakie czynności należy wykonać podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych? Jak się ubierać, żeby być widocznym na drodze? Kiedy można samodzielnie jeździć rowerem? Te i inne ważne zasady przypomnieli najmłodszym uczniom funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, sierżant Ewa Płaszczyńska i podkomisarz Jarosław Rdzanek, w ramach współpracy z Zespołem Szkół Samorządowych w Wyśmierzycach oraz realizacji programu B&N czyli B jak Bezpieczny oraz N jak Niechroniony. Uczniowie klas I - III otrzymali cenne wskazówki, za które bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że będš je stosować w życiu codziennym, nie tylko w drodze do szkoły.

Foto: B. Górnicka