DZIEWCZYNY Z PODSTAWÓWKI PAMIĘTAŁY!

Dzień Chłopca jest obchodzony w Polsce od 30 września 1999 r.
Z tej okazji dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają im drobne upominki.
Również w naszej szkole kontynuuje się tę tradycję.
W klasie I. chłopcy otrzymali od koleżanek światełka odblaskowe do rowerów. Z pewnością przydadzą się do codziennej jazdy.

Dziewczęta z kl. II. wiedzą, że ich koledzy to małe łasuchy, dlatego podarowały im cukierki i czekoladowe kuleczki ( mniam, mniam…-pychota!).

Chłopcy w III. klasie to mocna drużyna piłkarska. Dostali od koleżanek nową piłkę do treningów, a na wzmocnienie po batonie i cukierku.

Kto nie lubi czekolady? Chłopcy z kl. IV. wprost ją uwielbiają, dlatego w dniu Ich święta dostali czekolady.

Piłkę otrzymali również chłopcy z kl. V. (dziewczęta też będą grały w nogę i wezmą nawet udział w meczu piłki nożnej!!!).

Higiena to bardzo ważna sprawa! Swoim kolegom przypomniały o tym dziewczyny z kl. VI. Nie, nie!!! To nie mydełka i dezodoranty otrzymali chłopcy, tylko kolorowe bokserki (i prze…pyszne cukierki).

Wszyscy chłopcy podziękowali swoim koleżankom za pamięć i życzenia.

Autorzy: Dziennikarze "Reportera Szkolnego" - Filip Miazga, Kacper Piwarski
Foto: A. Budzik