FESTYN GMINY WYŚMIERZYCE

10 września, w piękne słoneczne popołudnie odbył się Festyn Gminy Wyśmierzyce. Punktualnie o godz. 17.00 wszystkich zebranych powitał Burmistrz Wyśmierzyc, pan Marek Bielewski. Potem miały miejsce przepiękne prezentacje dzieci i młodzieży z naszej gminy. Występy tradycyjnie rozpoczęli najmłodsi - dzieci z Publicznego Przedszkola. Następnie na scenę pewnie wkroczyli uczniowie obydwu szkół, prezentując się w widowiskowych układach tanecznych. Barwne stroje, różnorodna muzyka oraz entuzjazm i zaangażowanie tancerzy - wszystko to sprawiło, że pokazy były głośno oklaskiwane przez widzów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły - drugoklasiści i trzecioklasiści - zatańczyli kujawiaka i taniec dyskotekowy. Starsza młodzież przedstawiła bardzo zróżnicowany repertuar taneczny. Na koniec, wystąpiły nasze najlepsze wokalistki - Ewa i Natalia. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów oraz ich opiekunów. Jak zawsze można na Was liczyć.

Foto: B. Górnicka