DZIEŃ SENIORA

Wszystko milsze jest, lepsze, ciekawsze kiedy ma się najukochańszych Babcię i Dziadka. Takie motto przyświecało uroczystości Dnia Seniora, zorganizowanej w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Wyśmierzycach w sobotę, 21 stycznia 2017 r.

Dostojni Seniorzy, przy kawie, herbacie i przepysznych słodkościach przygotowanych przez niezawodnych rodziców, obejrzeli urocze występy swoich wnucząt - uczniów klas I -VI.
Były głośno oklaskiwane tańce, pięknie recytowane wiersze, piosenki i scenki.
Następnie chór szkolny z towarzyszeniem orkiestry przygotował ludową biesiadę, podczas której goście mogli włączyć się we wspólne śpiewanie najpiękniejszych pieśni i piosenek ludowych. Dzięki zaangażowaniu wykonawców wszyscy mogli uczestniczyć w pięknej uroczystości. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia.
Dziękujemy wszystkim za obecność.

Tekst i foto: B. Górnicka