WIGILIA ORKIESTRY DĘTEJ

16 grudnia o godzinie 18.00 członkowie orkiestry dętej wzięli udział w uroczystym spotkaniu wigilijnym. Życzenia, opłatek, wspólna kolacja przebiegały w ciepłej atmosferze, przy akompaniamencie najpiękniejszych polskich kolęd. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań, aby uroczystość się udała. Mamy na myśli rodziców uczniów, dorosłych członków orkiestry i pracowników obsługi szkoły.
Liczyliśmy na uczestnictwo dawnych członków zespołu, spośród których odwiedziła nas jedynie Karolina W. - saksofonistka (serdeczne pozdrowienia dla Karoliny). Niestety, kilku stałych członków orkiestry nie dotarło na spotkanie z różnych powodów. Tym wytrwałym i zdeterminowanym serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

Foto: B. Górnicka