BIESIADA PATRIOTYCZNA 2017

W piątkowy wieczór, w wigilię Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się Biesiada Patriotyczna.
Podczas dwugodzinnej uroczystości nasi goście zebrani w sali gimnastycznej mieli niepowtarzalną okazję słuchać, śpiewać i kontemplować znane i drogie sercu każdego Polaka pieśni i piosenki patriotyczne wykonane przez orkiestrę dętą oraz zespół wokalny, pod batutą kapelmistrza J. Stańczyka.

Dopełnieniem prezentacji wokalno - instrumentalnych były najpiękniejsze wiersze polskich poetów wykonane po mistrzowsku przez laureatów szkolnego Konkursu Recytatorskiego - uczniów szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych.
Ten niezwykły koncert został bardzo ciepło przyjęty przez mieszkańców gminy i nagrodzony gromkimi oklaskami.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz opiekunom za przygotowanie uroczystości.

Relacja: B. Górnicka