ZAJĘCIA Z DRUKARKĄ 3D

Zajęcia z drukarką 3D, prowadzone przez uczniów gimnazjum powoli stają się tradycją. Wyrazy uznania należą się dla uczniów gimnazjum: Dawida Grzybkowskiego (kl. IIB) i Dawida Pankowskiego (kl. IIIB) - za cierpliwość i wyrozumiałość względem ciekawych świata młodszych kolegów ze szkoły podstawowej.
Gimnazjaliści z wielkim zaangażowaniem podjęli niełatwe wyzwanie prowadzenia cyklicznych prezentacji dotyczących możliwości drukarki 3D, która w naszej szkole znalazła się dzięki projektowi "Mazowszanie".
Ze spotkań płyną same korzyści:
- uczniowie starsi potrafią innym zaprezentować swoje pasje informatyczne,
- uczniowie młodsi mają możliwość obejrzenia całego procesu druku - od wczytania pliku przeznaczonego do druku aż po efekt końcowy - wydrukowany przedmiot użytkowy,
- szkoła stwarza możliwość rozwijania i prezentowania zainteresowań uczniów.

Gratulujemy naszym młodym informatykom ich pasji i życzymy sukcesów w przyszłości!!!

Relacja i zdjęcia: B. Górnicka

POKAZY DLA KLASY V