18 października 2017 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej.

Program artystyczny przygotowali uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych.
Prowadzącymi byli Klaudia Majewska i Przemysław Aderek. Wiersze, piosenki i życzenia popłynęły do zgromadzonych nauczycieli i pracowników szkoły.
W tle brzmiała nastrojowa muzyka, obrazy łąk pełnych kwiatów - prezentacja multimedialna wyświetlana w tle - uświetniały oprawę.

Po części artystycznej wszyscy pracownicy szkoły otrzymali piękne kwiaty. Do życzeń dołączyło się uśmiechające za oknami piękne słońce.

Następnie głos zabrała p. Dyrektor Beata Górnicka. Za trud i poświęcenie podziękowała swoim pracownikom, wręczając Nagrody Dyrektora.
Na koniec wystąpiła Sekretarz Gminy, pani Teresa Milczarska - przedstawiciel organu prowadzącego. Na ręce p. Dyrektor złożyła podziękowania w imieniu Burmistrza Wyśmierzyc.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w występach oraz ich opiekunom - paniom B. Łysakowskiej, A. Wójcik i K. Głaczkowskiej.

Relacja: Reporterzy z klasy VI
Foto: B. Górnicka, S. Gaca