PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

W dniach 22 - 24 listopada uczniowie klas trzecich gimnazjum pisali próbny egzamin gimnazjalny.
W środę pisali część humanistyczną, w tym egzamin obejmujący zakres wiedzy z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz egzamin z zakresu języka polskiego.
W czwartek zmierzyli się z częścią matematyczno - przyrodniczą. Rano pisali egzamin z zakresu chemii, biologii, geografii i fizyki. Od godz. 11.00 pisali egzamin z matematyki.
Piątek, tak jak podczas właściwego egzaminu w kwietniu, przeznaczony został na egzamin z języka obcego. W tym roku nasi uczniowie pisali język niemiecki i język angielski.
Po sprawdzeniu prace zostaną omówione przez nauczycieli. Każdy uczeń otrzyma informację, co zrobił dobrze i co należy jeszcze poprawić.

To była tylko próba. Najważniejszy egzamin, dający przepustkę do wymarzonej szkoły, już w kwietniu!!!

Życzymy wszystkim gimnazjalistom, aby napisali go najlepiej jak potrafią.

Relacja i zdjęcia: B. Górnicka