KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

Czytanie ze zrozumieniem jest drogą do sukcesu nie tylko w szkole, ale również w życiu każdego człowieka. Umiejętność formułowania głównej myśli, ustalanie związków i zależności, wyodrębnianie faktów i zdarzeń tworzy okazje do opanowania techniki swobodnego komunikowania się z otoczeniem w życiu codziennym, powoduje chęć przyswajania różnego typu informacji, uczenie się w sposób lepszy i szybszy.
Czy rozumiesz to, co czytasz pod takim tytułem 13 czerwca 2018 r. w klasie IVa odbył się konkurs, który polegał na opowiedzeniu przeczytanych wcześniej utworów włoskiego pisarza katolickiego Bruno Ferrero. Wśród piętnastu uczestników jury wybrało uczniów, którzy w wyróżniający sposób zaprezentowali opowieści z puentą: Igora Barszcza, Maję Mazur, Agatę Miszczak, Joannę Strzylak.

Wszystkim uczestnikom gratuluję wiedzy, aktywności i życzę sukcesów w nauce.

Relacja: Elżbieta Popiel