GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

W środę, 28 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wyśmierzycach odbyły się eliminacje gminne XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 41. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". W rywalizacji wzięło udział 25 recytatorów.
Oprócz uczniów Naszej Szkoły wystąpili uczniowie z klasy "0" z Publicznego Przedszkola w Wyśmierzycach oraz uczniowie klas I - VII Publicznej Szkoły Podstawowej w Kostrzynie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątki oraz dyplomy ufundowane przez Burmistrza Wyśmierzyc.
Uczestników oceniała komisja w składzie: p. Teresa Milczarska (Sekretarz Gminy), Justyna Bomba (dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej), Brygida Łysakowska (nauczyciel-bibliotekarz PSP w Wyśmierzycach).

Gratulujemy wszystkim wspaniałym recytatorom, w szczególności nominowanym do kolejnego etapu.

Nominowani do eliminacji powiatowych 41. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka":
1. Zuzanna Giedyk (kl. VII PSP Kostrzyn)
2. Kacper Traczyk (kl. IIA Publiczne Gimnazjum w Wyśmierzycach)
3. Jagoda Spieszko (kl. IIIA Publiczne Gimnazjum w Wyśmierzycach)

Nominowani do eliminacji powiatowych XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego:
1. Wiktoria Pająk (kl. I - PSP Kostrzyn)
2. Piotr Milczarski (kl. IV - PSP Kostrzyn)
3. Martyna Serafin (kl. V - PSP Kostrzyn)
4. Maja Traczyk (kl. V - PSP Kostrzyn)

Nagrodę specjalną, ufundowaną przez Burmistrza Wyśmierzyc, Marka Bielewskiego otrzymał Piotr Ajdukiewicz (kl. 0 - PP Wyśmierzyce).
GRATULACJE !!!

Relacja i zdjęcia: B. Górnicka