PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W KLASACH VI - VI

Highslide JS Długo czekaliśmy na koniec zimy. Długo też czekaliśmy na wyjazd do Warszawy, by wspólnie świętować nadejście upragnionego pierwszego dnia wiosny.
21 marca uczniowie klas IVA i B, klasy V oraz klasy VI doświadczyli niezapomnianych wrażeń.
Najpierw, w Galerii Mokotów o 9:00, obejrzeliśmy wzruszający i mądry film „Cudownym chłopiec”. Film tak bardzo spodobał się nam, że po seansie uhonorowaliśmy aktorów i reżysera oklaskami. Takie owacje nie zdarzają się często, ale tym razem naprawdę byliśmy pod wrażeniem.
A później? Hangar 646 i godzinne szaleństwo na trampolinach. Skokom i radości nie było końca. Trampolina to prawdziwa „odskocznia” do codziennych kłopotów. Tego nam było trzeba, by „naładować akumulatory”.
Na zakończenie – coś dla łakomczuchów. Hamburgery, frytki, koktajle, lody, herbata. Niezdrowo? Tylko raz do roku jest pierwszy dzień wiosny, więc ...
Zimie już dziękujemy, wiosnę zapraszamy.

Uczestnicy wraz z opiekunami

Relacja: I. Michalska