"CZERWONY KAPTUREK" INACZEJ...

Uczniowie kl. IVb na zajęciach pozalekcyjnych przygotowali przedstawienie teatralne pod tytułem "Czerwony Kapturek".
Samodzielnie wykonali z tektury barwne i wyraziste postacie.
Zbudowali scenę i ozdobili ją kolorowymi rysunkami, które wprowadziły widzów w świat tej przepięknej baśni, która nic nie traci na swej aktualności.
Młodzi artyści zaprosili zaprzyjaźnionych przedszkolaków, którzy licznie przybyli na spektakl. Przedstawienie obejrzeli również uczniowie klas I- VI.

Wystąpili w nim: Ola Munik (Czerwony Kapturek), Gabriela Gaca (Wilk, Narrator I), Joanna Badowska (Babcia), Kinga Fołtyn (Gajowy), Julia Narożnik (Mama), Antonina Waszkowska (Narrator II). Dekorację przygotowali: Aleksandra Burakowska, Katarzyna Wiśniewska, Kacper Kawiński, Bartosz Małek, Piotr Miszczak.
Oprawę muzyczną przygotowała Aleksandra Burakowska. Nad nagłośnieniem czuwał Kacper Kawiński.

Występujący bardzo wczuli się w swoje role. Ciekawe dialogi i niepowtarzalny nastrój dopełniły całości.
Gratuluję im tak wspaniałego debiutu.

Relacja: Jakub Miazga
Zdjęcia: B. Górnicka