PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W WYKONANIU GIMNAZJALISTÓW

W poniedziałek, 13 listopada w naszej szkole odbyło się długo wyczekiwane przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka"- nieco unowocześniona wersja popularnej bajki braci Grimm. Uczniowie klasy II a gimnazjum pod czujnym okiem swojej wychowawczyni, p. A. Żak, przygotowali wspaniały spektakl. Było to o tyle niezwykłe wydarzenie, że na jego premierę przybyli także przedszkolacy. Poza nimi przedstawienie oglądali również młodsi wychowankowie naszej placówki.
Dzieci na własne oczy mogły zobaczyć złą Królową wraz z jej lustrem. Miały okazję spotkać wesołe krasnoludki, u których zamieszkała Śnieżka, królewna o niebywałej urodzie. Całe widowisko zostało uwiecznione na filmie oraz fotografiach. Aktorzy dobrze znali swoje teksty, zadbali o piękne kostiumy i scenografię.
Bajka miała na celu nie tylko rozbawić młodych widzów, ale niosła także przesłanie o potrzebie przyjaŸni.

Występujący uczniowie zostali nagromadzeni gromkimi oklaskami.
Po uśmiechu na twarzach dzieci można było wywnioskować, że przedstawienie podobało się im i czekają na kolejne.

Relacja: Uczniowie kl. II A
Zdjęcia: Jarosław Choroś