MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DO WARSZAWY

6 grudnia 2017r. odbyła się wycieczka mikołajkowa do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie klas IV - VI.
Celem wyjazdu było obejrzenie Wielkiego Koncertu Galowego Fundacji "Prometeusz", który odbył się po raz siódmy pod hasłem "5 złotych minut ratujących życie".
Impreza rozpoczęła się o godz. 9:30 w hali widowiskowej "Torwar". Na początek obejrzeliśmy zasady prawidłowego przeprowadzenia pierwszej pomocy. Wspaniałą zabawę zapewnił zespół "Pectus", który oczarował widownię oraz wokaliści: Lanberry, Adam Stachowiak, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba, Agnieszka Adamczewska i Dominika Sozańska. Artystów nagrodzono gromkimi brawami.
Na scenie pojawił się również najlepszy w Polsce iluzjonista Maciej Pol, którego sztuczki zadziwiały. Po występach czekała na nas niespodzianka! Był to wielki pokaz Laser Show. Na koniec gwiazdy spotkały się z fanami i zrobiono pamiątkowe zdjęcia oraz podpisano autografy. Następnie udaliśmy się na posiłek do restauracji McDonald’s.

Pełni wrażeń i zachwyceni koncertem wróciliśmy do szkoły.

Relacja: Emilia Sikorska i Przemek Górzyński
Zdjęcia: