W WYŒMIERZYCACH

NASI ABSOLWENCI - O SWOJEJ OBECNEJ SZKOLE

21 marca uczniowie PSP w Wyśmierzycach mieli okazję do spotkania z uczennicami Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach - Klaudią Majewską, Aleksandrą Grotek, Gabrysią Kuflikowską i Martą Munik.
Dziewczęta - nasze byłe uczennice - miały za zadanie skutecznie zareklamować szkołę, do której obecnie uczęszczają.
W ciekawy sposób omawiały warunki rekrutacji (profile kształcenia oferowane przez białobrzeskie liceum), przybliżyły specyfikę szkoły i zachęcały do wybrania tej placówki w przyszłości. Stwierdziły także, że systematyczna nauka otwiera drzwi każdej szkoły, a osiąganie dobrych wyników w nauce daje wymierne korzyści, chociażby stypendium, które można przeznaczyć na własne cele.
Spotkaniu towarzyszyły serdeczne uściski i wspomnienia czasów nie tak odległych, ponieważ dziewczęta były uczennicami naszego gimnazjum jeszcze w r. szk. 2018/2019.
Miło nam, że poczytały sobie za zaszczyt zrealizowanie założeń Szkolnego Dnia Przedsiębiorczości właśnie w Naszej Placówce.

OD REDAKCJI:
Miło nam poinformować, że Aleksandra Grotek i Klaudia Majewska otrzymały w tym roku szkolnym listy gratulacyjne od Dyrekcji Liceum, za wzorową postawę uczniowską i wyniki w nauce otrzymane w pierwszym półroczu!!!

ŻYCZYMY WAM POWODZENIA W PRZYSZŁOŚCI!!!

Relacja i zdjecia: B. Górnicka