W WYŒMIERZYCACH

Przedstawiciele ZSP im. S. Staszica w Białobrzegach w Wyśmierzycach

W piątek, 15 marca, gościliśmy w Publicznej Szkole Podstawowej w Wyśmierzycach przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach.
Odwiedziły nas uczennice tej szkoły wraz z wicedyrektor, p. Jolantą Babik oraz psycholog p. Edytą Wojdyr. Nasi goście opowiadali o specyfice szkoły, kołach zainteresowań, możliwości korzystania z nowoczesnego wyposażenia technicznego szkoły, pozyskanego z funduszy zewnętrznych. Uczniowie klas trzecich gimnazjum, ósmoklasiści z naszej szkoły oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Kostrzynie wysłuchali prezentacji z uwagą i dużym zainteresowaniem.
Spotkanie to wpisuje się w założenia Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego, pomagającego uczniom najstarszych klas w wyborze szkoły średniej, a dzięki współpracy ze szkołami (między innymi z ZSP im. S. Staszica w Białobrzegach) - spotkania z uczniami, którzy kształcą się w danej placówce i poznali już jej specyfikę i możliwości.

Na ręce Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach, p. Iwony Matysiak oraz wicedyrektor Jolanty Babik składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę i coroczne wspieranie Naszej Placówki.

Zapraszamy znowu za rok!!!

Relacja: B. Górnicka