W WYŒMIERZYCACH

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI ZAKOŃCZONA!!!

W marcu Publiczna Szkoła w Wyśmierzycach przystąpiła do akcji ekologicznej pod nazwą "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", ogłoszonej przez firmę Green Office Ecologic Spółka z o.o.
Wszyscy uczniowie szkoły otrzymali ulotki, w szkole umieściliśmy plakaty informujące o wydarzeniu. Akcję ogłosiliśmy także na portalu Facebook.
Przy szkole zaczęły pojawiać się stare modele komputerów, monitorów, niesprawne drukarki, lodówki, pralki i telewizory. Uczniowie przynosili zepsute telefony, zużyte baterie i tusze do drukarek.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel. Dzięki Państwa zaangażowniu zdołaliśmy uzbierać 1716 kg - o tyle mniej odpadów będzie składowanych na terenie naszej Gminy. Dbałość o środowisko winna być naszą wspólną sprawą.

Szkoła zyskała podwójnie. Uczniowie wzięli udział w lekcji ekologicznej, a firma Green Office, za uzbierane odpady przekazała na rzecz uczniów bon o wartości 344 zł na zakup sprzętu sportowego!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!!!

Koordynator akcji: Beata Górnicka