W WYŒMIERZYCACH

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "IDĄ ŚWIĘTA"

W środę, 5 grudnia, trzydzieścioro uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Wyśmierzycach wzięło udział w szkolnych eliminacjach konkursu recytatorskiego "Idą święta".
Ta liczna grupa uczestników, w opinii jurorów, reprezentowała bardzo wysoki poziom wykonawczy. Gratulujemy wszystkim, w szczególności najmłodszym - z klasy pierwszej. Sześcioro najlepszych recytatorów będzie reprezentowało szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach jeszcze przed świętami.
Jeśli chcą Państwo usłyszeć przepiękne recytacje w wykonaniu Naszych Młodych Artystów, zapraszamy do Naszej Szkoły 21 grudnia na Wigilijne spotkanie.
Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom: paniom: Jadwidze Furmańskiej, Wiesławie Pękackiej, Ewie Górnickiej, Annie Budzik, Elżbiecie Popiel za przygotowanie uczniów do konkursu.
Podziękowania składamy na ręce pań: Justyny Bomby i Brygidy Łysakowskiej, za pracę jurorską.

Lista nagrodzonych, którzy będą reprezentować Szkołę w etapie rejonowym w Białobrzegach.
- Piotr Ajdukiewicz (kl. I)
- Martyna Gefrerer (kl. IVB)
- Agata Miszczak (kl. VA)
- Joanna Strzylak (kl. VA)
- Wiktoria Antoszewska (kl. VII)
- Maria Wrzos (VII)

GRATULACJE DLA WSPANIAŁYCH RECYTATORÓW!!!

Relacja i zdjęcia: B. Górnicka