W WYŒMIERZYCACH

KONKURS BOŻONARODZENIOWY

14 grudnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu na pomysłową i ciekawą „Ozdobę bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 42 uczniów z klas I-III, którzy wykonali swoje prace różnymi technikami. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji świątecznych, rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz łączenie pokoleń w tworzeniu ozdób świątecznych.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy za miejsca i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami za piękne prace, które można obejrzeć na wystawie w szkole.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie oraz gratulujemy pomysłowości na świąteczną ozdobę.

Koordynatorzy konkursu: Wiesława Pękacka, Jadwiga Furmańska, Ewa Górnicka.

Lista nagrodzonych prac uczniów:
I miejsce: Krystian Piwarski kl.I, Krystian Kuźma kl.I, Zofia Tutakowska kl. II, Piotr Szklarczyk kl. II , Kamila Chmielewska kl. III
II miejsce: Stanisław Mańtorski kl. I, Piotr Kopycki kl. I, Florian Łabędzki kl. I, Agata Barszcz kl. II, Justyna Barszcz kl. II, Filip Barszcz kl. III
III miejsce: Piotr Ajdukiewicz kl. I, Szymon Jastrzębski kl. I, Wiktor Sęk kl. I, Grzegorz Górnicki kl. I, Marta Lewecka kl. II, Wiktor Śwircz kl. II, Luiza Drelich kl. III.

Relacja: W. Pękacka