W WYŒMIERZYCACH

MIKOŁAJKOWY WYJAZD UCZNIÓW KLAS IV - VI

Mikołajkowe wyjazdy stały się już w naszej szkole tradycją. W tym roku uczniowie klas IV-VI wybrali się na spektakl teatralny „Ania z Zielonego Wzgórza”. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy rudowłosej dziewczynki. Zachwyciły piosenki i układy taneczne w wykonaniu aktorów wrocławskiego teatru. "Ale to było ładne” wzdychali niektórzy z podziwem po obejrzeniu przedstawienia.
Następnie wszyscy udali się do parku trampolin Sky Yump, gdzie czekało mnóstwo atrakcji. Basen z piłeczkami, ściana wspinaczkowa, przeciąganie liny czy pokonywanie przeszkód – każdy znalazł tu coś dla siebie.
Przez dwie godziny można było sprawdzić swoje umiejętności i pochwalić się przed kolegami sportowymi osiągnięciami. To było prawdziwe szaleństwo! Nikt nie patrzył na zegarek, bawiono się znakomicie!
Ostatnim punktem programu był posiłek w McDonalds. Tutaj obyło się bez przepychanek i kłótni. Każdy z apetytem spałaszował swoją porcję i udał się do autokaru. Wspólne śpiewanie znanych przebojów umiliło powrotną drogę. Zmęczeni, ale zadowoleni szczęśliwie dotarliśmy do domów.

Relacja: Uczestnicy