OMNIBUS - OGÓLNOPOLSKIE BADANIE UMIEJĘTNOŚCI TRZECIOKLASISTÓW

Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów "Omnibus" - pierwszy w życiu poważny sprawdzian, pisany w dniach 24 - 26 kwietnia 2019 r. przez uczniów klasy trzeciej naszej szkoły ma za zadanie określić poziom wiedzy i umiejętności uczniów kończących I. etap edukacyjny.
Wyniki testów zostaną ocenione i opracowane przez specjalistów z grupy wydawniczej MAC Edukacja.
Dzięki nim każdy rodzic otrzyma szczegółowe informacje w zakresie poziomu wiedzy i umiejętności swojego dziecka w zakresie edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej, w odniesieniu do wyników szkolnych oraz wyników ogólnopolskich.

Kochani Uczniowie, pierwszy poważny egzamin za wami. Daliście radę. Jesteśmy z Was dumni!!!

Relacja: B. Górnicka