W WYŒMIERZYCACH

Rekord dla Niepodległej

W mglisty piątkowy dzień, 9 listopada 2018 r. społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej uczciła setną rocznicę odzyskania Niepodległości i przyłączyła się do akcji Rekord Dla Niepodległej.
Tego dnia, jak pewnie we wszystkich szkołach o godz. 11.11, odśpiewane zostały wszystkie zwrotki Hymnu narodowego, które wybrzmiały szczególnie radośnie.
Nie zabrakło wspaniałych wierszy polskich poetów, pięknie recytowanych przez uczniów klasy IVA i trzeciej gimnazjalnej. Dziewczęta klas trzecich przypomniały najbardziej popularne pieśni legionowe i piosenki patriotyczne. W uroczystości wzięła udział Sekretarz Gminy, pani Teresa Milczarska.
Dziękujemy wszystkim młodym artystom oraz nauczycielom, za przygotowanie tej wyjątkowej akademii.

Relacja: B. Górnicka
Zdjęcia: J. Kostrzewska