:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 września, tj. w poniedziałek, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej, celebrowanej przez ks. Roberta Sionka, który tradycyjnie poświęcił przybory szkolne i życzył wszystkim spokojnego roku szkolnego.
Następnie wszyscy spotkali się w sali gimnastycznej Naszej Szkoły. Otwarcia roku szkolnego dokonała dyrektor szkoły Beata Górnicka, witając zaproszonych gości, Rodziców, Uczniów oraz pracowników.
Szczególne słowa powitania skierowała do uczniów klasy pierwszej, którzy zostali powitani przez społeczność szkolną gromkimi brawami.
W imieniu organu prowadzącego słowa powitania i życzenia dobrego roku szkolnego skierowała Zastępca Burmistrza Małgorzata Zajączkowska.
Na koniec uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami i odebrali szkolne podręczniki.

Relacja: Beata Górnicka
Zdjęcia: Justyna Kostrzewska