im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

21 stycznia 2020 r. zaprosiliśmy do szkoły osoby, które są najbardziej kochane przez dzieci - Babcie i Dziadków naszych uczniów, by uczcić ich święto. Uczniowie klas I - III wraz z opiekunami, przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny.
Były cudne retytacje, wspaniałe piosenki wzbogacone żywą gestykulacją najmłodszych artystów.
Nie zabrakło uroczych tańców wykonanych przez uczniów klas II - III, przygotowanych pod wprawnym okiem p. Jadwigi Furmańskiej.
Wszystkie dzieci z klas I - III przygotowały się do tej uroczystości niezwykle starannie, za co należą się podziękowania dla Pań: Ewy Górnickiej, Jadwigi Furmańskiej, Karoliny Narożnik oraz Wiesławy Pękackiej.

Rodzice, jak zawsze, zadbali o to, by ich pociechy pięknie wyglądały, a także dobrze opanowały wszystkie powierzone im role.

Po akademii wnukowie obdarowali dziadzisiów własnoręcznie wykonanymi laurkami z życzeniami, następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

W przygotowanie tak niezwykłej uroczystości - oprócz uczniów - zaangażowanych było wiele osób, w tym Rodziców i pracowników Szkoły, których nie sposób wymienić.
Wszystkim składam serdeczne podziękowania i słowa uznania.

dyrektor Szkoły, Beata Górnicka

Relacja: Beata Górnicka