im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia - uczniowie klas I - III spędzili czas w szkolnej bibliotece.
Tu mieli okazję posłuchać opowieści o przygodach Misia Puchatka, zaśpiewać piosenkę o Misiu Uszatku, wziąć udział w zabawach związanych z przytulankami. Na koniec każdy uczeń otrzymał słodki prezencik, jak to w misiowy dzień przystało.
Każda grupa stanęła do pamiątkowego zdjęcia ze swoim ulubionym pluszakiem. Tego dnia rozstrzygnięto także konkurs na najpiękniejszy wizerunek pluszowego misia oraz konkurs recytatorski poświęcony twórczości Jana Brzechwy.
W imieniu uczniów składam serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Gefrerer, ofiarodawcy pamiątek dla uczniów oraz organizatorom akcji promującej nie tylko pluszaki ale popularyzującej kulturę żywego słowa - Paniom: Brygidzie Łysakowskiej, Jadwidze Furmańskiej, Ewie Górnickiej, Wiesławie Pękackiej.

Relacja: Beata Górnicka