im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY

We wtorek, 17 grudnia, sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w baśniową krainę Świętego Mikołaja. Świąteczna dekoracja oraz iluminacje i muzyka stały się scenerią do przedstawienia "Mikołaj spełnia sny", odegranego przez łódzkich aktorów.
Artyści nawiązali dialog z uczniami, szczególnie najmłodszymi, którzy niezwykle entuzjastycznie włączyli się do wspólnej zabawy. Po spektaklu wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania. W imieniu uczniów składamy serdeczne podziękowania dla Burmistrza Wyśmierzyc, p. Wojciecha Sępioła oraz Zastępcy Burmistrza Wyśmierzyc, p. Małgorzaty Zajączkowskiej za zorganizowanie sponsoringu oraz zakup i przygotowanie świątecznych paczek dla wszystkich uczniów. Widowisko zostało sfinansowane z funduszy Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Wyśmierzyce w ramach rozwijania kreatywności i wyobraźniu twórczej oraz promowania zdrowego stylu życia i różnych sposobów spędzania czasu wolnego przez uczniów.

Relacja:Beata Górnicka