im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

AKCJA "PODARUJ DZIECIOM MISIA"

Po raz kolejny nasza szkoła, za sprawą Samorządu Uczniowskiego, włączyła się do akcji "Podaruj dzieciom misia", organizowanej przez Stowarzyszenie Radomianie dla Demokracji.
Wszystkie ofiarowane nowiutkie pluszaki trafią do małych pacjentów radomskich oddziałów szpitalnych, aby każdy maluch mógł się do niego przytulić. Piękne, mięciutkie i kolorowe misie na pewno sprawią wiele radości chorym dzieciakom i pomogą szybciej powrócić do zdrowia.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać 35 pluszaków. Serdeczne podziękowania dla tych którzy podarowali maskotki. A oto lista naszych wspaniałych darczyńców.

Klasa I – Antoni Olczak, Maja Laskowska, Wiktoria Jaworska, Bartłomiej Miszczak, Szymon Bartuszek, Lena Zagroba, Zofia Rosłaniec
Klasa II – Anna Sitarek, Julia Olczak, Grzegorz Górnicki, Szymon Jastrzębski, Aleksandra Tkaczyk, Piotr Ajdukiewicz, Florian Łabędzki, Krystian Piwarski, Lena Kawińska
Klasa VA – Kacper Kuźma
Klasa VIA – Agata Miszczak
Klasa VIB – Aleksandra Munik
Klasa VII – Amelia Wojciechowska, Zuzanna Pakuła, Barbara Grotek, Jakub Grotek, Agnieszka Rosłaniec, Dominika Drelich
Klasa VIII – Maria Wrzos, Przemysław Górzyński, Kacper Górzyński, Emilia Sikorska, Anna Wiśniewska

Gratulacje dla wszystkich uczestników zbiórki!

Relacja: Beata Górnicka