im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI PORADNI W BIAŁOBRZEGACH

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Białobrzegach oraz wychodząc naprzeciw potrzebom, zgłaszanym przez rodziców podczas grudniowego spotkania, dyrektor szkoły, Beata Górnicka zaprosiła psychologów w osobach pań: Katarzyny Falkowskiej oraz Pauliny Puc, do przeprowadzenia spotkania, którego celem było m.in.:
- uświadomienie roli osoby dorosłej w wychowaniu dzieci i młodzieży;
- pokazanie sposobów budowania autorytetu dorosłego.

W spotkaniu uczestniczyła niewielka grupa rodziców, którzy byli żywo zainteresowani omawianą tematyką, a także kadra pedagogiczna naszej Szkoły.
Po spotkaniu była niecodzienna okazja indywidualnych konsultacji z naszymi gośćmi, bez konieczności oczekiwania na wizytę w poradni.
Paniom psycholożkom bardzo serdecznie dziękujemy za cenne wskazówki.

Dziękujemy Kierownictwu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Białobrzegach za oddelegowanie specjalistów do Naszej Szkoły.
Cieszymy się, że możemy zawsze na Państwa liczyć.

Relacja: Beata Górnicka