im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

WYCIECZKA MIKOŁAJKOWA KLAS I-III

W dniu 6 grudnia 2019 r. odbyła się szkolna wycieczka mikołajkowa do Warszawy, w której uczestniczyło 58 uczniów z klas I-III wraz z opiekunami. Miejscem docelowym naszego pobytu w Warszawie było Blue City. Program wycieczki był zachęcający i pozwolił wszystkim uczestnikom spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.

W tym dniu dzieci bawiły się i uczyły. W sali zabaw Inca Play czekało na nich wiele atrakcji: diabelski młyn, duży małpi gaj z mnóstwem miękkich przeszkód, krętych zjeżdżalni i z domkiem na drzewie, piracki statek, piramida wspinaczkowa, knoocker – interaktywna gra w postaci ścianki multimedialnej i inne.
Dzieci skakały, wspinały się, zjeżdżały ze zjeżdżalni – po prostu "szalały". W sali kucharskiej Inca Play były edukacyjne warsztaty pizzy. Uczestnicy warsztatów, wybierając ulubione dodatki, tworzyli własne kompozycje smakowe pizzy, po czym przyszedł czas na wspólną degustację.
Pomimo braku śnieżnego puchu – w Inca Play pojawił się Mikołaj. Wraz ze swoim elfem zaprosił dzieci do zabawy i wspólnego śpiewania. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. Chętni mogli tworzyć świąteczne dekoracje.

W kinie „Helios” wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli film animowany pt. "Śnieżna paczka".
Aktywnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości, a wspólna zabawa sprzyjała integracji uczniów i wzmocnieniu więzi koleżeńskiej.
Opiekę nad dziećmi sprawowały: p. Jadwiga Furmańska – kierownik wycieczki, p. Wiesława Pękacka, p. Aneta Wójcik, p. Brygida Łysakowska i p. Bernadeta Pawlik.

Relacja:Jadwiga Furmańska