im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

MIKOŁAJKOWY WYJAZD KLAS IV, VA I VIA

W czwartek, 05 grudnia 2019 roku, z okazji zbliżających się mikołajek uczniowie klas IV, Va i VIa udali się na wycieczkę. Relacja kierownika wycieczki, p. Justyny Kostrzewskiej - wychowawcy klasy VIA: "Pierwszym miejscem, które odwiedziliśmy, było kino znajdujące się w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy, gdzie obejrzeliśmy seans pt. "Salma w krainie dusz".
Po filmie udaliśmy się do Przysuchy, w której mieści się Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie uczniowie mogli wyładować swoją energię, wykazując się wspaniałą umiejętnością gry w kręgle.

Na zakończenie naszych wspólnie spędzonych chwil uczestnicy wyjazdu posilili się przepysznym gorącym posiłkiem. Wszyscy uczniowie zintegrowali się tworząc jednolitą grupę :).
Czas upłynął bardzo szybko. Wszyscy wróciliśmy w świetnych humorach."

Relacja i zdjęcia:Justyna Kostrzewska