im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

WYCIECZKA DO MAGICZNYCH OGRODÓW

W czwartek 26 września ostatecznie pożegnaliśmy lato wycieczką do Magicznych Ogrodów.
Na terenie parku uczniów klas V i VI przywitał mieszkający w drzewie interaktywny Skrzat Kronikarz. Następnie przewodniczka zaprowadziła nas nad jezioro, po którym pływaliśmy tratwami.
Kolejną atrakcją był przejazd kolejką przez Kwiatową Dolinę, gdzie poznaliśmy zamieszkałe tam ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe, włochate Mordole. W bajecznej krainie korzystaliśmy ze specjalnie zaprojektowanych placów zabaw, ogromnej zjeżdżalni i parku linowego.
Na końcu weszliśmy do strasznego Mroczyska - miejsca, w którym trzeba było zmierzyć się z własnym strachem. Podczas całej wyprawy zwiedzaliśmy ten niezwykły świat, który znajduje się wśród zachwycającej roślinności oraz szumiących wodospadów i strumieni.
Wyjazd zakończył smaczny obiad.
Wycieczka do Magicznych Ogrodów okazała się  wspaniałą przygodą.

Relacja i zdjęcia:Elżbieta Popiel