OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 201/18

17 października 2017 r. Dominika Kawińska (kl. VII) zdobyła tytuł Najlepsza Zawodniczka Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. Nasza drużyna wywalczyła I. miejsce i prawo awansu w turnieju rejonowym.

Gratulacje dla naszych zawodniczek!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/16

31 marca 2016 r. Jakub Abramowicz (kl. IV) zdobył III. miejsce i brązowy medal Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Zakwalifikował się do udziału w zawodach międzypowiatowych, które odbędą się w Jedlińsku.
Oprócz niego prawo startu w kolejnym etapie w tej samej kategorii wywalczyło również czterech uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej: Przemysław Górzyński, Krystian Zakrzewski, Kacper Górzyński, Mateusz Sobieraj W kategorii gimnazjum kwalifikacje do udziału w zawodach międzypowiatowych uzyskało pięcioro uczniów Publicznego Gimnazjum im. W. Reymonta: Martyna Sobieraj, Gabriela Giedyk, Natalia Kopycka, Mariusz Syta i Mateusz Świstak.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!!

14 marca 2016 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Białobrzegach odbyły się eliminacje powiatowe 39. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". W kategorii klas gimnazjalnych Naszą Szkołę reprezentowała Natalia Kopycka (kl.II), zdobyła NOMINACJĘ DO ETAPU REJONOWEGO.

Gratulujemy Natalii kolejnego sukcesu!!!

10 grudnia 2015 r. uczennica kl. II gimnazjum, Natalia Kopycka, wzięła udział w eliminacjach rejonowych VI. Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W kategorii powyżej lat 13 "wyśpiewała" III. miejsce.

Gratulacje dla naszej wokalistki!!!

4 grudnia 2015 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski "Idą Święta". W kategorii klas IV - VI Luiza Smolaga (kl.VI) zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu!!!

29 listopada 2015 r. Jakub Majewski (kl.IIa) zdobył tytuł NAJLEPSZEGO STRZELCA ROCZNIKA 2006 w Turnieju Piłki Nożnej Halowej w Jasieńcu.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!!

27 listopada 2015 r., w PSP w Kostrzynie odbyły się I. Gminne Eliminacje do XI. Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Idą Święta". Najlepsi spośród recytatorów otrzymali NOMINACJE.

Nominowani w kategorii klas I-III:
- Kacper Kawiński (kl. IIb), Zuzanna Sielska (kl. III), Antonina Waszkowska (kl. IIb);
Nominowani w kategorii klas IV-VI:
- Wiktoria Antoszewska (kl. IV), Luiza Smolaga (kl. VI), Agata Syta (kl. VI)

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!

21 listopada 2015 r., podczas Otwartych Mistrzostw Grójca Filip Mazur (kl.VI) zdobył I. miejsce w Turnieju Walki Mieczem Piankowym. Turniej zorganizowało Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM.

To kolejny sukces naszego sportowca!!! Gratulacje!!!