im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca

:STRONA GŁÓWNA    :DYREKCJA    :KONTAKT    :DOKUMENTY    :STOWARZYSZENIE

Wtorek, 31 marca 2020 r.

Kochani Rodzice!

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie spowodowała szereg działań przedstawicieli władz państwowych, mające na celu wyeliminowanie lub zminimalizowanie zagrożenia zakażeniem COVID-19.

Mam świadomość, że dla każdego z Państwa jest to niezwykle trudna sytuacja.
To właśnie na Państwa barki spadła odpowiedzialność za organizację stanowiska pracy dla swoich dzieci, przygotowanie odpowiedniego pomieszczenia, zapewnienie urządzeń, pozwalających na komunikację uczniów z nauczycielami.

Prezentuję dla Państwa materiały, przygotowane przez Panią Justynę Kostrzewską.
Można je obejrzeć TUTAJ!

Wierzę, że Państwo dostosują się do wszelkich komunikatów oraz zarządzeń władz państwowych i oświatowych, dla dobra dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, a przede wszystkim zadbają o to, by Państwa dzieci pozostawały w domu i nie miały kontaktu bezpośredniego z osobami obcymi, w tym rówieśnikami.

Bardzo proszę o utrzymywanie stałego kontaktu z wychowawcą klasy, a w sprawach dotyczących przekazywania materiałów i zadań domowych dla dzieci - kontakt z nauczycielem. Częste rozmowy pozwolą wyeliminować nieporozumnienia, wyjaśnić zaistniałe problemy, a przede wszystkim pomogą organizacji nauki zdalnej Państwa dzieci.

W sprawach ważnych, prosimy o kontakt z sekretariatem: tel. (48) 615 73 38 (telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 13.00).
Udostępniam też mój numer telefonu (501 051 583) jeśli uznają Państwo, że sprawa jest na tyle pilna, że należy pominąć kontakt z wychowawcą klasy.

Mając nadzieję, że czas kwarantanny nie potrwa zbyt długo, łączę pozdrowienia,

Beata Górnicka
dyrektor Szkoły